Loučení s létem v Albrechticích n.O.

albrechtice 2016Tradiční akce, tentokrát v trochu netradičním místě na hřišti SK v Borku. Jinak ovšem v příjemném prostředí, s příjemnými lidmi, rychlou obsluhou, dobrou hudbou a vynikajícími grilovanými kuřaty. Celou akci se svým osobitým humorem uváděl předseda ZO KSČM Albrechtice Jarda Hlušička.
Krajské volby jsou již na dohled, takže program a diskuse se vedly hlavně o našich kandidátech a volebním programu. Mezi hosty byli tři kandidáti z Rychnovského okresu. Josef Lukášek jako současný radní hovořil o tom, co se povedlo v minulém období prosadit v sociální oblasti, co je připraveno a čeho by se rád nadále zúčastnil. Svoje k tomu měla co říci i nová kandidátka Jana Kupcová, která pracuje jako všeobecná zdravotní sestra v domově s mentálně postiženými lidmi. Třetím hostem z řad kandidátů byla Věra Žižková. Je sice novou kandidátkou, ale je také předsedkyní KV KSČM a bývalou učitelkou, proto mohla s přehledem hovořit o školství a problémech, které do něj přinese připravovaná inkluze. Jejím hlavním tématem ale byly volby, volební program, nutnost účasti co největšího počtu občanů ve volbách a samozřejmě přání, aby ty hlasy byly pro nás pro KSČM. Pozvala všechny na 26. setkání levice na Kunětické hoře v sobotu 3. září. 2016. Zde bude většina kandidátů do Krajského zastupitelstva a navíc i zástupci vedení KSČM a poslanci parlamentu. Samozřejmě i kulturní program a spousta stánků a hlavně dobrá atmosféra. Chybět nebudou ani dětský a seniorský koutek, které opět zajišťuje Rychnovský okres.
Na závěr informovala předsedkyně OV KSČM Marie Ondráčková o tom, co se dělá pro propagaci našich kandidátů v rámci Rychnovského okresu - medailonky a videa na webových stránkách, letáky, inzeráty v říjnovém Rychnovském zpravodaji a v 32. čísle Orlického týdeníku, které vyjde 27. září. Na tento den jsou také plánované tři volební mítinky, které se budou konat v 10 hodin v Dobrušce, ve 14 hodin v Rychnově nad Kněžnou a v 16 hodin v Týništi nad Orlicí. Pozvání na ně platí nejen pro přítomné, ale i pro všechny ostatní občany, aby se přišli osobně seznámit s kandidáty a nechali si zodpovědět otázky, které je zajímají.

/mon/
Zobrazeno 3343 x
Nahoru